Już niedługo na tej stronie znajdziecie zbiór dobrych praktyk w zarządzaniu projektami. Będzie to bogata baza przydatnych podpowiedzi dla osób, które chcą sprawnie i efektywnie prowadzić każdy projekt. Tymczasem polecam swoje dwie książki na ten temat.

Serwis zostanie otwarty 1 lutego 2021.

Zapraszam!

Michał Kopczewski (kopczewski@processum.pl)

Alfabet zarządzania projektami
(Onepress, Wydanie I – 2009; Wydanie II – 2015).

Książka przystępnym językiem omawia typowe zagadnienia dotyczące zarządzania projektami. Zawiera ponad 60 krótkich esejów. Każdy z nich czyta się w kilka minut, bez konieczności studiowania całej książki od deski do deski. Dobra pozycja wprowadzająca w tematykę zarządzania projektami w sposób przystępny i daleki od formalizmu typowych podręczników. W 2015 roku ukazało się drugie, rozszerzone, wydanie książki.

Praktyczne lekcje zarządzania projektami
(Onepress, 2013).

Zbiór dwunastu wywiadów ze znanymi postaciami świata biznesu, sportu i życia publicznego. Prezentuje przykłady przedsięwzięć, które mimo początkowych trudności zakończyły się sukcesem. Rozmówcy dzielą się swoimi przemyśleniami, dobrymi pomysłami i lekcjami wyciągniętymi ze swoich doświadczeń. Otwarcie mówią też o potknięciach, które po drodze im się zdarzały. Książka udowadnia, że zarządzanie projektami może być fascynujące, a czytanie o tym – przyjemne i pouczające zarazem.

Moja strona używa ciasteczek (danych tekstowych gromadzonych w formie plików zamieszczanych na Urządzeniu Użytkownika) do analizy ruchu oraz dzieli się tymi danymi z dostawcami usług analitycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. View more
Rozumiem
24/7 Accident Phone