Podcast

Każda dobra praktyka zostanie opowiedziana w krótkim, odrębnym odcinku podcastu „Prosto o projektach”. Odcinek jest umieszczany przede wszystkim na podstronie konkretnej dobrej praktyki, którą omawia. Np. odcinek 1 pt. „Nominacja lidera została jasno zakomunikowana” znajdziecie na stronie, prezentującej tę właśnie praktykę, czyli TUTAJ itd.

Jednak możecie również traktować cały podcast jako szansę posłuchania wszystkich odcinków po kolei. Koniecznie zacznijcie od odcinka zerowego, w którym wyjaśniam wszystkie założenia tego… projektu! Znajdziecie go m.in. na stronie O serwisie.

Spodziewajcie się 1-2 odcinków w tygodniu. Startujemy od początku 2021 roku. Późnym latem 2021 chciałbym już móc ogłosić sukces, którym będzie nagranie 77 odcinków. Na starcie bowiem tyle właśnie wypisałem sobie dobrych praktyk. Pewnie dojdą inne, a więc cel może być ruchomy, ale magiczna liczba 77 jest dobrym celem, który stawiam sobie na początek. Patrzcie, jak to będzie szło, a jeśli chcecie mnie pozytywnie zmobilizować, komentujcie poszczególne odcinki. Nie ma nic bardziej dodającego sił, jak świadomość, że ktoś tam jest po drugiej stronie, słucha, czyta i korzysta.

 

Jaką platformę preferujesz?

Podcast „Prosto o projektach” dostępny jest na większości popularnych platform. A teraz po prostu znajdź poniżej swoją ulubioną, subskrybuj i słuchaj. Zapraszam!

Słuchaj w:

Moja strona używa ciasteczek (danych tekstowych gromadzonych w formie plików zamieszczanych na Urządzeniu Użytkownika) do analizy ruchu oraz dzieli się tymi danymi z dostawcami usług analitycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. View more
Rozumiem
24/7 Accident Phone